فراخوان ادبی فصل آفتاب با موضوع انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان


فراخوان ادبی فصل آفتاب با موضوع انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان

فراخوان ادبی فصل آفتاب با موضوع انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شد.

■ مهلت: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در وبسایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری، به مناسبت گرامی داشت سی و نهمین سالگرد شکوهمند دهه فجر فراخوان ادبی فصل آفتاب با محوریت شعر سرایی و داستان‌نویسی برای اعضای کارگاه‌های ادبی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کلیه ی دانش آموزان مدارس و مربیان فرهنگی و ادبی کانون در استان برگزار می شود.

بر این اساس این فراخوان با هدف اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، پاسداشت مقام شامخ شهید و ایجاد روحیه قدرشناسی در نسل جدید در قالب های اشعار(کلاسیک،نو،سپید،ترانه،شعرکودک ونوجوان و…)و داستان های (کوتاه،مینی مال) اجرا می شود.

دهه ی فجر انقلاب اسلامی،امام خمینی(ره)،شهدا و… موضوعات این فراخوان را در بر می گیرد که کودکان و نوجوانان با گروههای سنی ۷تا۱۷ سال و مربیان مراکز کانون می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری می باشد و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را به صورت تایپ شده یا دست نویس به واحد آفرینشهای ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در میدان ابوریحان ارسال نمایند.

این مطلب برای اولین بار در فراخوان | فستیوارت منتشر شده است.

Original Article

قبلی فراخوان کلاس های درس گفتارهایی در باب تصویرسازی
بعدی فراخوان مسابقه هنری – ادبی قدس ویژه کودکان و نوجوانان

بدون دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =