فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۶


فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۶

فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ■

■ بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان از نیمه دوم مهرماه ۱۳۹۶ آغاز می گردد لذا کلیه متقاضیان می توانند به مدت دو هفته تا پایان مهره ماه سال جاری ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و اصلاحیه آن بهمراه شیوه نامه با درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی نسبت به شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

■ امیر لـله گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از آغاز رسمی فرایند برگزاری بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در سال ۱۳۹۶ خبر داد.
■ مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت؛ جشنواره دانشجوی نمونه هر ساله بصورت مشترک بین وزارت بهداشت و علوم و با شرکت دانشجویان واجد شرایط در دانشگاههای دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وازرتین ،پیام نور و فرهنگیان برگزار می‌گردد که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir از ۱۵ لغایت ۳۰ مهر ماه نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند. داوری مرحله دانشگاهی در آبان ماه و داوری مرحله کشوری تا پایان آذر انجام می‌شود همچنین تلاش می شود اختتامیه در اوایل بهمن ماه برگزار گردد.

این مطلب برای اولین بار در فراخوان | فستیوارت منتشر شده است.

قبلی فراخوان مقاله کنفرانس ملی معماری و عمران شهری
بعدی فراخوان مقاله اولین همایش بین المللی مطالعات و تحقیقات علوم انسانی و اسلامی

بدون دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =